fbpx

Risi / Aksionet

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
3 недели

Оставете добар впечаток со насмевка која блеска! ✨

Тимот на ЕТЕРНАдент подготви понуда која ќе ви ја подари насмевката од соништата во неколку едноставни и неинвазивни чекори.

☑ Промотивна цена за пакетот - 1.180€
☑ Можност за плаќање на 12 рати

Дознајте повеќе на eternadent.com.mk/eterna-faseti-ponuda/

📞 Закажете го вашиот термин на 078 309 147

#eternadent
... ПовеќеПомалку

Оставете добар впечаток со насмевка која блеска! ✨ 

Тимот на ЕТЕРНАдент подготви понуда која ќе ви ја подари насмевката од соништата во неколку едноставни и неинвазивни чекори.

☑ Промотивна цена за пакетот - 1.180€ 
☑ Можност за плаќање на 12 рати

Дознајте повеќе на https://eternadent.com.mk/eterna-faseti-ponuda/

📞 Закажете го вашиот термин на 078 309 147

#ETERNAdent

Среќен роденден докторе наш, само убавини ти посакуваме!! 🥂
Д-р Димитри Милошевски
... ПовеќеПомалку

Среќен роденден докторе наш, само убавини ти посакуваме!! 🥂
Д-р Димитри Милошевски

26 CommentsКоментирај на Facebook

Среќен и најсреќен роденден ДОКТОРЕ

Sreken rodenden dr.Dimitri.Mislam deka ste najsrekniot doktor bidejki ste opkruzen so ovaa zenska ubavina.Pa kaj go ima ova!Sekoja cest ETERNADENT

Happy birthday

View more comments

4 недели

Вратете ја Вашата насмевка!!
Решавање на парцијална беззабост на современ начин со биокомпатибилен термопластичен (termo press) материјал.
Закажете консултативен преглед на +38978309147
#eternadent
Д-р Ивана Кежаровска Спиреска
... ПовеќеПомалку

Вратете ја Вашата насмевка!!
Решавање на парцијална беззабост на современ начин со биокомпатибилен термопластичен (termo press) материјал.
Закажете консултативен преглед на +38978309147
#eternadent
Д-р Ивана Кежаровска СпирескаImage attachmentImage attachment+1Image attachment
1 месец

Подгответе се за сите важни претстојни настани во вашиот живот и дозволете вашата насмевка да блеска! ✨

Тимот на ЕТЕРНАдент подготви понуда која ќе ви ја подари насмевката од соништата во неколку едноставни и неинвазивни чекори.

☑ Промотивна цена за пакетот - 1.180€
☑ Можност за плаќање на 12 рати

Дознајте повеќе на eternadent.com.mk/eterna-faseti-ponuda/

📞 Закажете го вашиот термин на 078 309 147

#ETERNAdent
... ПовеќеПомалку

Прикажи повеќе
Chat With Us
Viber/WhatsApp
WhatsApp
Viber