fbpx

Новости / Акции

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
5 денови
Eternadent

Добијте ја посакуваната насмевка со брз и ефикасен третман со невидливи протези!
📢 Секој петок и сабота бесплатни ортодонтски консултации во ЕТЕРНАдент со реномиран специјалист ортодонт!
☎ Закажете термин на 078 309 147

#eternadent
... ПовеќеПомалку

Добијте ја посакуваната насмевка со брз и ефикасен третман со невидливи протези!
📢 Секој петок и сабота бесплатни ортодонтски консултации во ЕТЕРНАдент со реномиран специјалист ортодонт! 
☎ Закажете термин на 078 309 147

#ETERNAdent
2 недели
Eternadent

Среќен јубилејен роденден на нашиот долгогодишен менаџер!! ❤ ... ПовеќеПомалку

Среќен јубилејен роденден на нашиот долгогодишен менаџер!! ❤Image attachment

Коментирај на Facebook

За много години Душка! Здраве и щастие!

Srekjen Rodenden Dushka! Samo ubavini! Prekrasno izgledash! 🍀

Naj,naj menadjer, na najubav personal i uspesna firma,bravo

Ziva zdrava Dushka sekogas nasmeana

View more comments

Среќа да ти носи паричката драга наша Вики!! 🍀 ... ПовеќеПомалку

Среќа да ти носи паричката драга наша Вики!! 🍀

Коментирај на Facebook

Najdobra i najdobri srekna sekogas

So srekja Vikica!

So sreka Viki🍀🍀🍀

So sreka

Za mnogu godine

🍀Srekna godina 🍀

Честитки Вики да си секогаш среќна и весела

Со среќа🤍🤍🤍🤍🌸

View more comments

3 недели
Eternadent

Среќен роденден драга наша Сумеа 🎂 ... ПовеќеПомалку

Среќен роденден драга наша Сумеа 🎂

Коментирај на Facebook

Sreken i od mene,

Sreken rodenden Sumea ❤️

View more comments

3 недели
Eternadent

Нова година – Нова насмевка! ✨
Професионално белење на заби во една посета, без осетливост, со максимален ефект за промотивна цена од 6.000 денари!
◽ Акцијата важи до крајот на месец јануари 2023

☎ Побрзајте и закажете го вашиот термин на 078 309 147
#eternadent
... ПовеќеПомалку

Нова година – Нова насмевка! ✨
Професионално белење на заби во една посета, без осетливост, со максимален ефект за промотивна цена од 6.000 денари! 
◽ Акцијата важи до крајот на месец јануари 2023

☎ Побрзајте и закажете го вашиот термин на 078 309 147
#ETERNAdent
4 недели
Eternadent

Во новата година ви посакуваме безброј насмевки, здравје и успеси на секое поле.
СРЕЌНА НОВА 2023 ГОДИНА! 🎄

#eternadent
... ПовеќеПомалку

Прикажи повеќе